İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME
wodausa.com’dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde faturanızın arka yüzündeki iade formunu eksiksiz olarak doldurup, anlaşmalı olduğumuz kargolar veya teslim aldığınız kargo ile karşı ödemeli olarak WODAUSA Adına göndermeniz yeterli olacaktır .Gönderilen Kargo Ücreti Müşteriden Tahsil Edilerek İadesi Gerçekleşir.Ancak anlaşmamız olmayan diğer kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir. Renk ve Model Değişimlerinde Kargo Ücretleri Müşteriye Aittir. 7 günü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul edilmemektedir. İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, yıkanmış, kullanılmış tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, tarafınıza karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. İadeniz wodausa.com ‘un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra tarafınıza dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün tutarı, irtibat telefon numaranızdan sizlere ulaşıldığı takdirde en geç 3-7 iş günü içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve wodausa.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürünlerinize ait ürün tutarının tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli olarak kredi kartınıza ödenecektir. Ulaşılamayan irtibat telefon numaralarından kaynaklı gecikmelerden wodausa.com sorumluluk kabul etmemektedir. Ayrıntılı bilgi için 0850 304 0 227 Müşteri Destek Hizmetlerini Arayabilir veya Destek Bölümünden Müşteri Temsilcilerimiz aracılığı ile Bilgi Talep Edebilirsiniz.
HANGİ ÜRÜNLER İADE EDİLEMEZ?
Yukarıda Belirtilen sürenin aşılması durumunda ise iade işlemleri gerçekleşmemektedir. Tek kullanımlık ürünler hızlı bozulan , ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri , kırtasiye malzemeleri ambalajı ve ürün koruma bandının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olması şartına bağlıdır. İç giyim, mayo ve bikini ürünlerinde ilgili kanun ve yönetmenlik hükümleri gereği değişim ve iade yapılamamaktadır. Ayrıca OUTLET ürünlerin iadesi olmamaktadır. İade ve değişimlerde sorun yaşanmaması adına Ayakkabılarınızı ev ortamında, tekstil ürünlerinin etiketlerini koparmadan ve yıkamadan denemenizi öneririz. Etiketleri koparılmış ve yıkanmış ürünler kabul edilmemektedir.
KUSURLU ÜRÜN İADELERİ
wodausa.com’ dan kaynaklanan, yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk v.b gönderimleri kullanmadan satılabilir özelliğini kaybetmeden ürünün tarafınıza teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisin de wodausa.com Müşteri Hizmetleri 0850 304 0 227 ile temasa geçerek , Kargo Gönderici Ücretli iade yapabilirsiniz .Bu sürenin dışın da herhangi bir şekil de ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır. Bunun dışında beden uyumsuzluğu, beğenmeme, cayma hakkını kullanması durumunda sadece ürün bedeli iade edilir.
İADE VE DEĞİŞİM SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR?
Tüketici Kanunun da yer alan Sebep Göstermeden Cayma hakkı sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk 7 günü içermektedir. İade ve değişim amaçlı ürün gönderimi yapılırken Aras Kargo  firması ile Gönderici Ödemeli olarak gönderim yapabilirsiniz. Anlaşmamız olmayan kargo firmalarıyla gönderilen iadenin kargo ücreti göndericiye aittir.
DEĞİŞİM İŞLEMLERİ NASIL GERÇEKLEŞİR?
İadeniz wodausa.com ilgili birimlerine ulaştığında, tarafınıza dönüş yapılarak iade tutarınız wodausa.com hesabınıza yüklenerek işleminiz gerçekleştirilmektedir.

Bu internet sitesi wodausa.com 'nun kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. wodausa.com , bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.
wodausa.com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, wodausa.com markası ve diğer markaları, alan adları, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. wodausa.com 'un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.
wodausa.com , dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.